KONST / Litografier / Färglitografi 12422172

nr 1242 2172

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, 2 st, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, numrerad 89/100. Motivet: 40x55 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:33:16

17/3 10:36:46 1      600 kr
18/3 12:29:57 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas