KONST / Litografier / Färglitografi 13978108

nr 1397 8108

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Riksgälden", Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 43/125. Motivet: 45x58, yttermått inklusive ram: 58x72 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:36:14

17/5 18:31:14 1      Vinnande bud

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas