KONST / Litografier / Färglitografi 12767328
nr 1276 7328
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Venedig. Signerad, numrerad 146/360. Motivet: 70x50 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:20:22
200 kr