KONST / Litografier / Färglitografi 12433078
nr 1243 3078
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Gråtrutar. Signerad, numrerad 44/360. Motivet: 35x54 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:19:28
250 kr
300 kr