KONST / Litografier / Färglitografi 16992033
nr 1699 2033
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
"Fågelliv Strömmen" signerad, numrerad, 5/360. Färglitografi, bildmått: 61x41 cm, yttermått inklusive ram: 81x61 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 maj 2025
kl 19:33:26
5/5 18:36:09
Stephen Clark
nr 1699 2033
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 5 maj 2025 |
| 5/5 18:36:09 | 1 | Vinnande bud |