KONST / Litografier / Färglitografi 10984172
nr 1098 4172
Stellan Mörner
(1896-1979), Sverige
Färglitografi, Stellan Mörner (1896-1979), 184/360, signerad, bladets mått: 65x49
Stellan Mörner, född 1896 i Örebro, död 1979, svensk målare och scenograf.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 mars 2017
kl 19:32:34
26/3 17:17:14
Stellan Mörner
Läs mer om Stellan Mörner
Stellan Mörner
Läs mer om Stellan Mörner
nr 1098 4172
Stellan Mörner
(1896-1979), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 27 mars 2017 |
| 26/3 17:17:14 | 1 | Vinnande bud |
Stellan Mörner