KONST / Litografier / Färglitografi 14088472
nr 1408 8472
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Vettar, sond245/290,1993. Signerad. Motivet: 50x38, yttermått inklusive ram: 68x55 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 21:03:44
19/7 20:58:44
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz