KONST / Litografier / Färglitografi 13206144
nr 1320 6144
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Söder Mälarstrand, Stockholm. Signerad, numrerad 130/250, daterad 91. Bladets mått: 88x63, oramat löst blad
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:15:29
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz