KONST / Litografier / Färglitografi 14897051
nr 1489 7051
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 237/275, daterad 1993. Färglitografi. Bladets mått: 50x38cm, yttermått inklusive ram: 70x57cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:48:12
12/9 19:20:05
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz