KONST / Litografier / Färglitografi 13603526
nr 1360 3526
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 32/250, daterad 1991. Motivet: 70x52 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:04:13
1.500 kr
1.600 kr
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz