KONST / Litografier / Färglitografi 10673209
nr 1067 3209
Staffan Kronberg
(f. 1902), Sverige
Färglitografi, Staffan Kronberg (f. 1902), björkar, Husarviken, signerad, 52x33
Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2016
kl 19:42:56
7/11 19:37:56
Staffan Kronberg
Läs mer om Staffan Kronberg