KONST / Litografier / Färglitografi 14818154
nr 1481 8154
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
"Tidningsläsaren". Signerad, numrerad 72/250, -71, monogramsignatur. Färglitografi, bildmått: ca 48x39 cm, yttermått inklusive ram: 72x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:14:50
8/8 17:59:02
8/8 18:03:24
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström