KONST / Litografier / Färglitografi 11588050
nr 1158 8050
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Interiör, signerad och numrerad 54/75, motivet: 55x75
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 januari 2018
kl 20:52:06
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström