KONST / Litografier / Färglitografi 12422067

nr 1242 2067

Sivert Rapp

(1922-1989), Sverige

Färglitografi, Sivert Rapp (1922-1989), Sverige. Svampplockare. Signerad, numrerad 252/350. Motivet: 35x27 cm

Sivert Rapp, svensk skulptör och målare född 1922, död 1989.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:41:04

  • Tema
  • 18 mar

Sivert Rapp

Läs mer om Sivert Rapp