KONST / Litografier / Färglitografi 4605119
nr 460 5119
Färglitografi
signerad, Stockholmsmotiv, 73/360, 34x47
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 april 2007
kl 17:58:40
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr