bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 12113101



*

nr 1211 3101


Färglitografi

Signerad, numrerad 11/250. Motivet: 27x34


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 250 kr (per 12:04:59)
Uppdatera
Visning

fredag 19/10, lördag 20/10, söndag 21/10 och måndag 22/10


Auktionen
avslutas:

måndag 22 oktober kl 20:42:25


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 23% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud
  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/10 15:05:16 1      200 kr
14/10 13:36:58 2      150 kr
14/10 13:36:58 1      200 kr (Automatiskt)
14/10 13:37:24 2      ledande budet*

*Det maxbud som är ledande är hemligt för övriga budgivare tills någon annan lägger ett högre bud.

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 22 okt

Grafik

På Tema Grafik har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Georges Braque, Lena Cronqvist, Peter Dahl, Salvador Dalí, Axel Fridell, Pierre Olofsson, Pablo Picasso, A ...



Läs mer om Grafik
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 3070 Färglitografi
    efter Pablo Picasso, Fredsduvan, signerad i plåten..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 18:01
  • 3152 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Arkösund, Sig..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 18:02
  • 3153 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. 304/360, Sign..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 18:03
  • 3026 Färglitografi
    Måns Heidvall (f. 1951), Sverige. "Höst". Signerad..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 18:05
  • 3154 Färgetsning
    Erik Olsson Sanda (1919-2006), "Vårkväll Kovik", S..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 18:05
  • 3155 Etsning
    Sture Kjellström, "Vy av Stockholm från Katarinahi..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 18:07

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 3050 Färglitografi
    2 st, Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. 295-uppl..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 20:42
  • 3119 Färglitografi
    2 st, Marika Lang (f. 1961), Sverige. Signerad, nu..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 20:34
  • 3095 Färglitografi
    3 st, Nisse Zetterberg (1910-1986), Sverige. HC-up..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 18:36
  • 3053 Färglitografi
    Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 20:04
  • 3117 Färglitografi
    Alvar Sunol (f. 1935), Sverige. Signerad, daterad ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 18:49
  • 3116 Färglitografi
    Alvar Sunol (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    22 oktober kl 18:45




Ladda ner broschyr