KONST / Litografier / Färglitografi 12113101

nr 1211 3101

Färglitografi

Signerad, numrerad 11/250. Motivet: 27x34

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 20:42:25

  • Tema
  • 22 okt