KONST / Litografier / Färglitografi 14177565

nr 1417 7565

Färglitografi

Signerad, numrerad, 51/50. Färglitografi. Bladets mått: 43x61cm, oramat löst blad

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 6 september 2021
kl 18:02:30