KONST / Litografier / Färglitografi 5522455
nr 552 2455
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Signerad, Mona Huss Walin, Bommersvik, 48x65
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:25:01
250 kr
200 kr
350 kr
350 kr