KONST / Litografier / Färglitografi 8794553
nr 879 4553
Färglitografi
signerad. , 92/180, Interiör, motivet: 32x58
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 mars 2014
kl 18:49:07
150 kr
450 kr
250 kr