KONST / Litografier / Färglitografi 5588304
nr 558 8304
Maja Braun
(f. 1953), Sverige
Färglitografi , signerad i trycket, Maja Braun, Stairway to heaven, 73x55
Maja Braun Wallenberg, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 december 2008
kl 19:08:42
14/12 19:41:24