KONST / Litografier / Färglitografi 5508355
nr 550 8355
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Färglitografi , Signerad i tryck U Ålund, Rävskutt, 30x40
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:31:33
3/11 15:11:15