KONST / Litografier / Färglitografi 11733185
nr 1173 3185
Färglitografi
signerad, EA-upplaga, motivet: 27x22
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:59:27
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr