KONST / Litografier / Färglitografi 12612180

nr 1261 2180

Färglitografi

signerad. EA-upplaga, Modeller. Motivet: 61x41 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 juni 2019
kl 18:02:50