ART / Lithographs / Litograph in colors 7919812
nr 791 9812
LITOGRAPH IN COLORS (F)
signed, 12/360, subject size: 37x47,
Signerad, 12/360, motivets mått: 37x47
300
SEK 250
Monday November 19 2012
at 18:06:02
200 kr