KONST / Litografier / Färglitografi 15528210
nr 1552 8210
Shoichi Hasegawa
(f. 1929), Japan
Signerad, numrerad 55/99. Färglitografi, bildmått: 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 77x57 cm
Shoichi Hasegawa, föddes 1929 i Yaiz i Japan, japansk grafiker och målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:39:32
9/7 14:28:16
Shoichi Hasegawa
Läs mer om Shoichi Hasegawa