KONST / Litografier / Färglitografi 15554225
nr 1555 4225
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Surrealistiskt komposition. Signerad, numrerad 229/300. Färglitografi, bildmått: 58x45 cm, yttermått inklusive ram: 70x58 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 18:49:22
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr