KONST / Litografier / Färglitografi 12858613

nr 1285 8613

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Färglitografi, Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Signerad, numrerad 290/300. Motivet: 70,5x51cm

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:47:36

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí