KONST / Litografier / Färglitografi 16873106
nr 1687 3106
Rune Söderqvist
(1935-2014), Sverige
Signerad, numrerad 11/100. Färglitografi. Bladets mått: 78x100 ca, yttermått inklusive ram: 85x107 cm
Rune Söderqvist, svensk bildkonstnär född 1935, död 2014.
måndag 17 mars 2025
kl 20:12:56
Rune Söderqvist
Läs mer om Rune Söderqvist