KONST / Litografier / Färglitografi 12948215
nr 1294 8215
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Vinterskärgård. Signerad, numrerad 15/75. Litografi, 20x56 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:42:12
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson