KONST / Litografier / Färglitografi 12432066

nr 1243 2066

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Vintermotiv. Signerad, numrerad 172/250. Motivet: 29x42 cm

måndag 25 mars 2019
kl 18:32:25

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson