KONST / Litografier / Färglitografi 12353307

nr 1235 3307

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Vinter. Signerad, numrerad 320/360. Motivet: 41x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:31:37

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson