KONST / Litografier / Färglitografi 12347164

nr 1234 7164

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Vårvinter, Kallskär. Signerad, numrerad 139/360. Motivet: 27x47 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:01:50

9/2 11:31:04 1      Vinnande bud
11/2 17:57:38 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson