KONST / Litografier / Färglitografi 12634112
nr 1263 4112
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Sommarnatt på Lilla Nassa. Signerad, numrerad 227/275. Motivet: 29x47 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:18:09
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson