KONST / Litografier / Färglitografi 16305005

nr 1630 5005

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

"Soldag på Nassa". Signerad, PT, bär dedikation, Färglitografi, bildmått: 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 49x59 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:38:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson