KONST / Litografier / Färglitografi 12555092

nr 1255 5092

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgårdsmotiv med segelbåtar. Signerad, numrerad 168/350. Motivet: ca 40x55 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:29:15

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson