KONST / Litografier / Färglitografi 15463083
nr 1546 3083
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Skärgård. Signerad, numrerad 17/360. Färglitografi, bildmått: 28x47 cm, yttermått inklusive ram: 39x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:54:24
2/6 15:14:28
200 kr
3/6 07:30:49
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson