KONST / Litografier / Färglitografi 12342036

nr 1234 2036

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgård. Signerad, numrerad 103/360. Motivet: 25x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:40:57

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson