KONST / Litografier / Färglitografi 12342036

nr 1234 2036

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgård. Signerad, numrerad 103/360. Motivet: 25x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:40:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson