KONST / Litografier / Färglitografi 12422157

nr 1242 2157

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 240/350. Motivet: 28x41 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:56:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson