KONST / Litografier / Färglitografi 12422157

nr 1242 2157

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 240/350. Motivet: 28x41 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:56:18

  • Tema
  • 18 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson