KONST / Litografier / Färglitografi 14046185
nr 1404 6185
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 65/460, "Nattbris". Motivet: 30x42, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:33:35
700 kr
1.300 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson