KONST / Litografier / Färglitografi 12432158

nr 1243 2158

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 36/300. Motivet: 20x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:50:17

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson