KONST / Litografier / Färglitografi 15847296

nr 1584 7296

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Signerad, numrerad 34/140. Färglitografi, bildmått: 28x39 cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 december 2023
kl 20:37:26

5/12 09:53:20 1      100 kr
11/12 11:14:49 2      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson