KONST / Litografier / Färglitografi 14367176

nr 1436 7176

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Signerad, numrerad 21/110. Färglitografi, bildmått: 22x39, yttermått inklusive ram: 38x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 december 2021
kl 18:18:29

3/12 17:19:25 1      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson