KONST / Litografier / Färglitografi 15727379
nr 1572 7379
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 86/200. Färglitografi, bildmått: 27x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
måndag 23 oktober 2023
kl 20:19:42
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson