KONST / Litografier / Färglitografi 12422091

nr 1242 2091

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Ramsmora". Signerad, numrerad 8/75. Motivet: ca 19x56 cm

Konditionsrapport: missfärgningar

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:35:32

14/3 19:23:50 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson