KONST / Litografier / Färglitografi 12767162
nr 1276 7162
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, PT, Skärgård. Signerad. Motivet: 33x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:59:27
17/9 20:37:02
23/9 18:28:08
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson