KONST / Litografier / Färglitografi 12429224

nr 1242 9224

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kalskärgård. Signerad, numrerad 228/310. Motivet: 50x40 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:50:00

11/3 18:14:13 1      Vinnande bud
12/3 16:28:59 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson