KONST / Litografier / Färglitografi 12177088
nr 1217 7088
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Island. Signerad, numrerad 105/360. Motivet: 35x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:38:17
15/11 16:51:08
100 kr
19/11 18:30:25
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson