KONST / Litografier / Färglitografi 12177406
nr 1217 7406
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Isbunden skärgård. Signerad, numrerad 82/200. Motivet: 21x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 november 2018
kl 20:33:07
14/11 11:33:19
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson