KONST / Litografier / Färglitografi 12432065

nr 1243 2065

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Fiskeläge. Signerad, numrerad 259/300. Motivet: 22x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:31:32

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson