KONST / Litografier / Färglitografi 12432055

nr 1243 2055

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Båthus. Signerad, numrerad 188/310. Motivet: 18x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:47:41

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson